x

Dodaj nową opinię

Wypełnij wszystkie pola.

Opinie

autor: Ania i Damian
Pan Marek to jest osoba której szukacie! Fotograf, który zrobi zdjęcia na całe życie. Uchwyci nie tylko niesamowite momenty ale i radość bawiących się gości! Podczas uroczystości niewyczuwalny swoja osobą, niewidoczny, a jak się zobaczy zdjęcia to efekt piorunujący! Zdjęcia kolorowe, ostre, zachwycające. Udokumentowana każda ważna chwila, łza i uśmiech, jednym słowem PROFESJONALIZM! Jeśli zdjęcia i film to tylko Marek Matysik Foto-Video!
Przewiń do gory
autor: zespół TRAVERS
pozdrawiamy i polecamy firmę Matysik Foto-Video,mieliśmy okazję być razem na weselu i jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i czekamy na kolejne spotkanie
Przewiń do gory
autor: Ania i Kamil
Dziękujemy Panie Marku za wspaniałe zdjęcia wszyscy byli zachwyceni :) Gorąco polecamy !!!
Przewiń do gory
autor: Anna i Michał
Gorąco polecamy usługi Pana Marka! Film z naszego wesela ogląda się z prawdziwą przyjemnością. Wszystko zgodnie z naszymi życzeniami. Profesjonalizm i długoletnie doświadczenie w branży w połączeniu z dobrą ceną sprawiają, że trudno o lepszego kamerzystę! Dużym plusem jest również fakt, że na efekty pracy Pana Marka nie trzeba długo czekać:) Dziękujemy bardzo!
Przewiń do gory
autor: Katarzyna i Daniel
Polecam wszystkim Foto-Video usługi Pana Matysika....super zdjęcia i film no i Pan Matysik potrafi rozładować stres heh pozdrawiam.
Przewiń do gory
autor: DARIA I STANISŁAW
Panie Marku jeszcze raz chcieliśmy serdecznie panu podziękować za wspaniałą wspołpracę w realizacji upamiętnienia tak ważnego dla nas dnia jak nasze wesele:) Super fotograf oraz kamerzysta profesjonalne podejście oraz 100% zaangarzownie w realizacji materiału weselnego:). Serdecznie i bardzo gorąco polecamy wszystkim sympatycznego profesjonalisty:)
Przewiń do gory
autor: Aleksandra i Damian
Witamy serdecznie!!! Polecamy z całą pewnością Pana Marka Matysika. Był na naszej komunii, później 100 - dniówce, kręcił nie jedno wesele w rodzinie w tym Nasze - wrzesień 2012. Zawsze wszystko dopracowane na maxa. Gwarancja satysfakcji i 100% doświadczenia. Bez obaw polecamy tego fachowca jest bezproblemowy, istnieje możliwość wyboru oferty no i oczywiście przystępna cena. Czekamy na kolejne imprezy z Panem Markiem :) Pozdrawiamy
Przewiń do gory
autor: Aleksandra i Mariusz
Hej! Dziękujemy za świetny film i towarzystwo, zdjęcia piekne:)! Będziemy Cię polecać!
Przewiń do gory
autor: Rodzina Nowak
Panie Marku, dziękujemy!
Przewiń do gory
autor: Ania
Współpracuję z Panem Markiem już od czterech lat przy organizacji I Komunii Świętej. Co roku w maju rodzice otwierają albumy ze zdjęciami swoich pociech w bieli, ze złożonymi rękami, z oczami wpatrującymi się w Hostię. Ze łzami w oczach przy wtórze chórów gregoriańskich raz jeszcze przeżywają utrwaloną ich pierwszą spowiedź, lekcje religii oraz Komunię Świętą. Przepiękny zapis mszy jest niezastąpioną pamiątką dla całej rodziny. Wszystkie elementy współpracy na najwyższym poziomie: techniczne wykonanie zdjęć i filmów, terminowość w realizacji zleceń. Dziękuję Panie Marku, że zawsze mogę liczyć na fachową obsługę tych najważniejszych momentów naszego życia. Sama jestem w posiadaniu albumów i filmów Pana autorstwa z I Komunii Świętej moich dwóch synów i nie są to rzeczy zakurzone..często do nich wracam. DZIĘKUJĘ ZA TE PIĘKNE PAMIĄTKI !!!
Przewiń do gory
autor: Daria & Łukasz
Poczucie humoru, pozytywne podejście do życia i dystans do siebie to nie jedyne zalety Pana Marka. Wyróżnić należy jeszcze ogromną pasję do swojego zawodu! Pan Marek w dniu ślubu swoim zachowaniem sprawił, że stres zniknął całkowicie! Bez problemu dostosował się do terminów na spotkania i plener. Zdjęcia cudowne, relacja z przygotowań, błogosławieństwa i ślubu bardo wzruszająca, a na części filmu z wesela uśmialiśmy się jak na najlepszej komedii. Gorąco polecamy! Zadowolona Para Młoda :))))))
Przewiń do gory
autor: Marta i Kamil
Zdecydowanie polecamy Pana Marka! Już od pierwszego spotkania dostrzec można pełen profesjonalizm! Super podejście do klientów, jak również zaangażowanie od początku do końca. Pan Marek udzielał przydatnych rad i uwag co do ubioru, wyglądu i postawy tak, aby zdjęcia z tego ważnego dla nas dnia były na najwyższym poziomie. Fotograf z powołania, czego odzwierciedleniem są efekty jego pracy. Zdjęcia i film okazały się wyjątkowo efektowne i wysokojakościowe, a procesowi ich wykonania towarzyszyła przyjazna i otwarta atmosfera! :) Polecamy wszystkim! :)
Przewiń do gory