DJ

Serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

Z wykorzystaniem moich zdolności, zdobytej wiedzy i cechom osobowości jestem w stanie sprostać Państwa wymaganiom. Setki poprowadzonych przeze mnie różnego rodzaju imprez, pozwoliło nabrać mi doświadczenia, które z pewnością daje możliwość zrealizowania Państwa oczekiwań tak, aby to była wymarzona i niezapomniana impreza. Jako doświadczony DJ, konferansjer i wodzirej do każdego powierzonego zadania podchodzę z energią i zapałem. Dzięki profesjonalnemu podejściu, wysokiej jakości usługom oraz rzeszy zadowolonych klientów, cieszę się nieposzlakowaną opinią na Śląsku.

received_836436889775634

Podczas zabawy dobieram utwory w taki sposób, by każdy uczestnik znalazł coś dla siebie. Dzięki wieloletniej pracy udało mi się zdobyć bogaty repertuar – od klasycznych utworów do najnowszych hitów promowanych przez stacje radiowe. Wiem jak zachęcić i poderwać gości do tańca. Ponadto prowadzę ciekawe animacje i zabawy, które sprawiają, że uczestnicy imprezy mają możliwość integracji. Prócz doboru utworów jestem w stanie doradzić oraz wspólnie stworzyć scenariusz całego przyjęcia.

Jako samodzielny i doświadczony DJ do dyspozycji mam bardzo wysokiej klasy sprzęt, który konfiguruję w zależności od wielkości sali oraz oczekiwań. Wysokiej klasy nagłośnienie oraz oświetlenie jest dopełnieniem całości.

Ponadto istnieje możliwość zorganizowania karaoke podczas zabawy czy prezentacji zdjęć i filmów.

Formularz kontaktowy